{category_name} - Najlepsze Produkty i Moduły | Twój Sklep Online
{category_name} - Najlepsze Produkty i Moduły | Twój Sklep Online

Masowe uzupełnianie meta seo w produktach

246,00 zł
Brutto

 
Wersja Prestashop
1.7.x
8.0.x
8.1.x
Czas wysyłki
natychmiast po zakupie
Wersja
1.0.0
Tłumaczenie
Tak
Twórca
Kulczycki Design
Wersja PHP
od wersji 8.1.x i nowsze
Pomoc techniczna
do 4 miesięcy

Instrukcja instalacji modułu

Aby poprawnie zainstalować moduł, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Pobierz moduł: Upewnij się, że pobrałeś moduł z naszego sklepu. Plik powinien być w formacie .zip.
  2. Zaloguj się do panelu administracyjnego PrestaShop: Użyj swojego loginu i hasła, aby uzyskać dostęp do panelu administracyjnego swojego sklepu.
  3. Przejdź do sekcji modułów: W menu po lewej stronie wybierz zakładkę „Moduły i usługi”, a następnie „Zarządzaj modułami”.
  4. Wgraj moduł: Kliknij przycisk „Dodaj nowy moduł” w prawym górnym rogu ekranu. W oknie, które się pojawi, kliknij „Wybierz plik” i znajdź pobrany plik modułu (.zip) na swoim komputerze.
  5. Instalacja modułu: Po wybraniu pliku kliknij „Załaduj ten moduł”. PrestaShop automatycznie rozpakowuje i instaluje moduł. Możesz zobaczyć komunikat o pomyślnym zakończeniu instalacji.
  6. Aktywacja modułu: Znajdź nowo zainstalowany moduł na liście dostępnych modułów. Kliknij przycisk „Zainstaluj” obok modułu, a następnie postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, aby skonfigurować moduł zgodnie z Twoimi potrzebami.

Po wykonaniu tych kroków moduł powinien być gotowy do użycia w Twoim sklepie opartym na PrestaShop. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać dostępność aktualizacji modułów, aby zapewnić ich optymalne działanie i zgodność z najnowszą wersją PrestaShop.

No reviews
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.